Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515361486 |
| Material | 100 % ripstop-polyamid |
| Vikt | 0.5 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Volym | 9.6 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |