Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515152350 |
| Material | 100% Polyamid |
| Vikt | 0.25 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 240 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Volym | 0.816 l |
| Innovation | A system for attaching pouches onto Snickers Workwear toolbelts. Pouches are securely attached all around the toolbelt and moved easily. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |