| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 410,00 |
| 10 | |
| 11 | |
| 12 | |
| 13 | |
| 7 | |
| 8 | |
| 9 |
TEGERA® kvalitetsprodukter skyddar händerna i alla lägen. Särskild vikt vid ergonomi, komfort och passform har resulterat i skyddshandskar med högsta möjliga skyddsnivå, som också hjälper människor att vinna styrka och uthållighet i sitt arbete.
| Information | Cat. III |
| Ursprungsland | PK |
| Storlek | 6 - 13 |
| Längd | 310-370 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.235 kg |
| Bunt vikt | 2.820 kg |
| Kartong vikt | 14.100 kg |
| Certifikat | ANSI/ISEA 105-2016 Abrasion 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |