| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 165,00 |
| Normal 4XL - 010 | |
| Normal 5XL - 011 | |
| Normal XL - 007 | |
| Normal XXL - 008 | |
| Normal XXXL - 009 |
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515135490 |
| Material | 40% HPPE, 31% Polyamid, 19% Polyuretan, 10% Glasfiber |
| Vikt | 0.06 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 220 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Volym | 0.22 l |
| Certifikat | EN 388 - Protective gloves against mechanical risks |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |