| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1295,00 |
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515385147 |
| Material | Huvudtyg: 63 % polyester, 37 % bomull 360 g/m². Förstärkning 1: 100 % polyamid CORDURA®, 205 g/m². Förstärkning 2: 100 % polyester CORDURA®, 320 g/m². |
| Vikt | 1.05 kg |
| Ursprungsland | Vn |
| Längd | 310 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Volym | 5.15 l |
| Certifikat | EN 14404 - Knee protection, Confidence in textiles (OEKO-TEX®)SE 12 207 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |