| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1015,00 |
| Normal 44 - 044 | |
| Normal 46 - 046 | |
| Normal 48 - 048 | |
| Normal 50 - 050 | |
| Normal 52 - 052 | |
| Normal 54 - 054 | |
| Normal 56 - 056 | |
| Normal 58 - 058 | |
| Normal 60 - 060 | |
| Normal 62 - 062 | |
| Normal 64 - 064 |
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515288769 |
| Material | Huvudtyg: 47% bomull, 53% polyester, 251 g/m². Kontrasttyg: 91,5% polyamid, 8.5% elastan, 250 g/m². Förstärkning 1: 100% CORDURA® polyester, 320 g/m². Förstärkning 2: 100% CORDURA® polyamid, 205 g/m². Färg 0904; Huvudtyg: 61% polyester 39% Sorona® polyester, 252 g/m². Kontrasttyg: 91.5% polyamid, 8.5% elastan, 250 g/m². Förstärkning 2: 100% CORDURA® polyamid, 205 g/m² |
| Vikt | 0.6 kg |
| Ursprungsland | Vn |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 270 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Volym | 2.2 l |
| Hållbarhet | Huvudmaterialet i färg 0904 innehåller Sorona ® fiber. 37% av polymererna är gjorda av växtbaserade material., Solution-dyed |
| Certifikat | Confidence in textiles (OEKO-TEX®)SE 12 207 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |