Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515277176 |
| Material | 49 % modakryl FR, 42 % bomull, 5 % aramid, 3 % polyamid, 1 % antistatiskt material, 300 g/m² |
| Vikt | 0.28 kg |
| Ursprungsland | Lv |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Volym | 0.5 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |