Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515365026 |
| Material | 68 % ull, 30 % modakryl, 2 % belltron?, 448g/m2 |
| Vikt | 0.1 kg |
| Ursprungsland | Lv |
| Längd | 230 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Volym | 0.7 l |
| Certifikat | EN 1149-5 ? Skyddskläder med elektrostatiska egenskaper, EN ISO 14116 ? Skyddskläder mot flamma |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |