| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 352,00 |
| Normal L - 006 | |
| Normal M - 005 | |
| Normal S - 004 | |
| Normal XL - 007 | |
| Normal XS - 003 | |
| Normal XXL - 008 | |
| Normal XXXL - 009 |
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515382832 |
| Material | 100 % polyester (45 % 37.5®-polyester), 185 g/m². |
| Vikt | 0.2 kg |
| Ursprungsland | Bd |
| Längd | 250 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Volym | 2.16 l |
| Hållbarhet | 37.5®-material med våffelstruktur som transporterar bort fukt effektivt |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |