| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 339,00 |
| Normal 4XL - 010 | |
| Normal L - 006 | |
| Normal M - 005 | |
| Normal S - 004 | |
| Normal XL - 007 | |
| Normal XS - 003 | |
| Normal XXL - 008 | |
| Normal XXXL - 009 |
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515284457 |
| Material | 57 % modakryl FR, 36 % bomull, 5 % elastan, 2 % belltron?, 210 g/m2 |
| Vikt | 0.06 kg |
| Ursprungsland | Lv |
| Längd | 150 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Volym | 0.42 l |
| Certifikat | EN 1149-5 - Protective clothing electrostatic properties, EN 14116 - Protective clothing against flame |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |