| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 2529,00 |
| Normal 46 - 046 | |
| Normal 48 - 048 | |
| Normal 50 - 050 | |
| Normal 52 - 052 | |
| Normal 54 - 054 | |
| Normal 56 - 056 |
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515307651 |
| Material | 49% modakryl FR, 42% bomull, 5% aramid, 3% polyamid, 1% antistatiskt material, 300 g/m² |
| Vikt | 0.72 kg |
| Ursprungsland | Lv |
| Längd | 330 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Volym | 2.96 l |
| Certifikat | EN 20471 - High visibility clothing, EN 1149-5 - Protective clothing electrostatic properties, EN 14116 - Protective clothing against flame |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |