C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | ABS, nylon |
| Vikt | 28g |
| Storlek | 12x900x34 mm |
| Effekt | 5V/2A |
| Tryckmetoder | Transfer + tampotryck på spänne som tillägg |
| Förpackning | 100 st |
| Certifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |