Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.520 x 0.250 x 0.080 M |
| Längd | 90 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Grossvikt | 0.009 kg |
| Nettovikt | 0.008 kg |
| Volym | 0.010 M3 |
| Material | Metall |
| EAN | 8719941065802 |
| Ursprungsland | NL |
| Ytterkartong (antal) | 150 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1416 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |