Varumärket XDXCLUSIVE är designade utifrån de senaste trenderna. Här möts funktion, färg och form i harmonisk balans. Du hittar produkter inom produktområden så som Mobile Tech, Ljud, Väskor, Drinkware, Anteckningsböcker. Vi utökar konstant vårt produktutbud så håll utkik efter våra lanseringar vilka sker månadsvis.
| Storlek | 60 x 1.7 x 0.6 cm |
| Vikt | 70g |
| Tryckyta | 10 x 20 mm |
| Material | rPET,Zinklegering |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2317 |
| Nästa Leverans : 2026-06-29 | 2500 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |