Ett varumärke som andas nyfikenhet, innovation, funktionalitet och trend. Snyggt förpackade i FSC-märkta presentkartonger, som adderar en extra lyxig känsla till produkterna.
| Storlek | 3 x ø 12 cm |
| Vikt | 220g |
| Tryckyta | 40 x 10 mm |
| Material | Rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 69 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |