C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | Textil/aluminium |
| Vikt | 50g |
| Storlek | 2000mm |
| Effekt | 13,5V/2A/27W PD |
| Tryckyta | 11x5mm |
| Tryckmetoder | Gravyr |
| Förpackning | 50 st |
| Certifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |