| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtryck | 4,64 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast, Bambu (trä), Återvunnen PET plast |
| Diameter | 3cm |
| Storlek | 100 x 1,1 x Ø 3 cm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 32x51x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159580867 |
| GPSR-Information |
SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3225 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |