Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 9.8 x 6.3 x 1.5 cm |
| Vikt | 123g |
| Tryckyta | 35 x 60 mm |
| Material | ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Skydd mot överbelastning av mobilenheter, Skydd mot toppvärden för elöverföring till enheter, Skydd mot skador på grund av kortslutning, Temperaturreglering mot överhettning, Användning av hållbara A-klass material, Låg energiförbrukning i standby-läge, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Upptäckt av andra främmande föremål förutom mobilenheter, skyddar på så sätt laddare och enheter. |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 815 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |