Produkter kommer och går... Teknologi ändras... Men för Philips handlar det fortfarande om en sak: Skapa meningsfull innovation som förbättrar människors hälsa och välbefinnande.
| Storlek | 10 x 3 x 10 cm |
| Vikt | 133g |
| Tryckyta | 90 x 40 mm |
| Material | ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med lågspänningsdirektivet 2014/35/EU, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| GPSR-Information |
https://www.philips.nl/c-w/consumenten-ondersteuning/support-contact-page.html product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1833 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |