Kosta Boda är ett av världens främsta varumärken inom glas och glaskonst. Teknik och känsla har förfinats i hjärtat av Smålands skogar ända sedan 1742. Deras glas är färgstarka, modiga, underfundiga och provocerande. Det sticker ut och tar för sig. Kosta Boda är sann passion.
| Material | Cirkulärt glas |
| Designer | Mimmi Blomqvist |
| Serie | Kappa |
| Vikt | 1.33 kg |
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Tvättråd | Torka med mjuk trasa |
| Ursprungsland | SE |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 44 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |