Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 38 x 0.2 x 40 cm |
| Vikt | 69.2g |
| Tryckyta | 250 x 280 mm |
| Material | Återvunnen bomull |
| Ursprungsland | BGD |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 7765 |
| Nästa Leverans : 2026-09-18 | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |