| Storlek | ø 4,2 x 1 cm |
| Material | Rostfritt stål, Glas |
| Tryckyta | 4 x 4 cm |
| Vikt | 0.880 kg |
| Batterier | 1 x Knopf |
| Antal per innerlåda | 1 |
| Antal per ytterlåda | 1 |
| Ursprungsland | Schweiz |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 171 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |