Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 17.5 x 2.2 x 12.3 cm |
| Vikt | 197g |
| Tryckyta | 100 x 15 mm |
| Material | Återvunnen ABS,FSC® bambu |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för Recycled Claim Standard, FSC-certifiering av skogsförvaltning bekräftar att skogen förvaltas på ett sätt som bevarar den biologiska mångfalden och gynnar lokalbefolkningens och arbetstagarnas liv, samtidigt som den säkerställer att den upprätthåller ekonomisk lönsamhet. |
| Spårbarhet | FSC 100%, RCS BlendedFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 996 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |