Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.420 x 0.340 x 0.500 M |
| Längd | 28 cm |
| Bredd | 7.5 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Grossvikt | 0.42 kg |
| Nettovikt | 0.34 kg |
| Volym | 0.071 M3 |
| Material | Glas |
| EAN | 8719941077102 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |