Moleskine designar och tillverkar världens populäraste anteckningsböcker, kalendrar och planerare. Böckerna är inspirerade av handbundna böcker och är en självklar och trogen vän för de kreativa och fantasifulla i vår tid. Ett måste för en modern världsresenär.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | VIETNAM |
| Material | Kartong |
| Storlek | 21 x 0,67 x 13 cmcm |
| Förpackning | 144st |
| Bruttovikt | 17kg |
| Vikt | 16.15kg |
| Förpackning | 28x45x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159266075 |
| GPSR-Information |
Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Certifikat | FSC® |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 7800 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |