Profilerad dryck för alla tillfällen.
Vatten, energidryck, läsk, must och pappmuggar.
All produktion sker i egen fyllningsanläggning i Sverige.
Normal leverans inom 10 arb.dagar men alltid möjlighet till snabb leverans 2-7 arb.dagar eller express inom 48 tim.
Grundfilosofin bygger på småskalighet och därmed personlig service och en god relation till alla kunder.
Genom vår engagerade personal är kunden är alltid i fokus oavsett förutsättningar.
| Storlek | 960x445mm |
| Vikt | 21 kg |
| Volym | 65 L |
| Temperatur | 2 / 10°C |
| Köldmedium | R134 |
| Belysning | Nej |
| Hjul | Ja, låsbara |
| Färg | Vit |
| Leveranstid | Omgående - Lagervara |
| Förpackning | 1 |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |