Kosta Boda är ett av världens främsta varumärken inom glas och glaskonst. Teknik och känsla har förfinats i hjärtat av Smålands skogar ända sedan 1742. Deras glas är färgstarka, modiga, underfundiga och provocerande. Det sticker ut och tar för sig. Kosta Boda är sann passion.
| Material | Kristallglas |
| Designer | Bertil Vallien |
| Serie | Picnic |
| Volym | 32 cl |
| Vikt | 0.54 kg |
| Bredd | 7.7 cm |
| Höjd | 13.6 cm |
| Längd | 7.7 cm |
| Tvättråd | Tål maskindisk |
| Ursprungsland | PL |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 3624 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |