Unika och exklusiva skrivinstrument som visar ägarens klass och karaktär.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | FRANKRIKE |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 1g |
| Storlek | 13,6 x Ø 1 cmcm |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5.85kg |
| Förpackning | 34x23x20cm |
| GTIN / EAN | 3501170920374 |
| GPSR-Information |
Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |