PEN OUTLET är ett varumärke under INGLI SWEDEN som används för att sälja icke katalogsortiment.
Sortimentet består av både Europaproducerade och Asienproducerade pennor av god kvalitet ofta till ett väldigt rimligt pris.
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 14g |
| Längd | 142mm |
| Förpackning | Styckeförpackas i pappersetuier (gäller order med tryck/gravyr) |
| Refill | 1,0mm INGLI Metal Parker Style |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 800m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Penna AluminiumStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20059-0327-2X | 1 619 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |