| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 11g |
| Längd | 147mm |
| Förpackning | 50st i kartong |
| Refill | 1,0mm Plastic Jumbo BP, ISO 12757-2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2500 |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: Z1-CB RE 07Produkttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50510-2038-LB | 11 050 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |