Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Dam |
| Material | 100% Polyester jacquard. Laminerad med trikå. TPU, WP 10000/MVP 3000. |
| Tvättråd | Mild maskintvätt 40 grader, Torktumla ej, Använd inte mjukgörande medel |
| Bruttovikt | 0.55 kg |
| Nettovikt | 0.495 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.1 kg |
| Bruttovolym | 0.00493 m³ |
| Nettovolym | 0.0044 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 6 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 20 st |
| Lagersaldo | 57 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 60 st |
| Lagersaldo | 123 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 120 st |
| Lagersaldo | 56 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 120 st |
| Lagersaldo | 24 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 120 st |
| Lagersaldo | 3 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 60 st |
| Lagersaldo | 20 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |