Väskor och accessoarer som med en moderiktig kombination av utomhusliv och urbana trender.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | ETIOPIEN |
| Material | Mekanisk stretch väv med vattentät, membran som andas samt vattenavvisande yta av 100% Pol |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 11.9kg |
| Förpackning | 56x38x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159203414 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 55 |
| S | 144 |
| M | 173 |
| L | 231 |
| XL | 173 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |