| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 995,00 |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Dam |
| Material | Yttertyg 1: 100% polyester. Yttertyg 2: 100% polyester. Vaddering: 100% polyester |
| Tvättråd | Mild maskintvätt 30 grader, Tvätta separat, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | Shell fabric 1: 165 g/m², Shell fabric 2: 280 g/m², Padding: pearl padding |
| Bruttovikt | 0.442 kg |
| Nettovikt | 0.3978 kg |
| Netto förpackningsvikt | 3.978 kg |
| Bruttovolym | 0.00487 m³ |
| Nettovolym | 0.0044 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0648 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 4.42 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 48 st |
| Lagersaldo | 203 st |
| Lagersaldo | 180 st |
| Lagersaldo | 172 st |
| Lagersaldo | 138 st |
| Lagersaldo | 103 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |