Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Dam |
| Material | 100% kammad och ringspunnen bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 200 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 195 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.229 kg |
| Nettovikt | 0.2061 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10.305 kg |
| Bruttovolym | 0.00085 m³ |
| Nettovolym | 0.0008 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0383 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 11.45 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 116 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 100 st |
| Lagersaldo | 120 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 150 st |
| Lagersaldo | 70 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 100 st |
| Lagersaldo | 91 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 50 st |
| Lagersaldo | 18 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |