Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Herr |
| Material | 100% linne |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Tvätta med liknande färger, Torka på platt yta |
| Textilvikt | 135 g/m² |
| Bruttovikt | 0.297 kg |
| Nettovikt | 0.2673 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.6825 kg |
| Bruttovolym | 0.0015 m³ |
| Nettovolym | 0.0014 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06498 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.425 kg |
| Förpackning | 24 PCS |
| Ursprungsland | IN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 91 st |
| Lagersaldo | 122 st |
| Lagersaldo | 177 st |
| Lagersaldo | 198 st |
| Lagersaldo | 177 st |
| Lagersaldo | 87 st |
| Lagersaldo | 55 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |