Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (gråmelange [95] 85% bomull och 15% viskos) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 155-160 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.157 kg |
| Nettovikt | 0.1413 kg |
| Netto förpackningsvikt | 18 kg |
| Bruttovolym | 0.00066 m³ |
| Nettovolym | 0.0006 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05985 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 20 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 428 st |
| Lagersaldo | 289 st |
| Lagersaldo | 228 st |
| Lagersaldo | 286 st |
| Lagersaldo | 249 st |
| Lagersaldo | 30 st |
| Lagersaldo | 129 st |
| Lagersaldo | 133 st |
| Lagersaldo | 244 st |
| Lagersaldo | 138 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |