Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Dam |
| Material | 100% bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 180 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.17 kg |
| Nettovikt | 0.153 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.65 kg |
| Bruttovolym | 0.00057 m³ |
| Nettovolym | 0.0005 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.02548 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8.5 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 47 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 100 st |
| Lagersaldo | 246 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 250 st |
| Lagersaldo | 220 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 300 st |
| Lagersaldo | 15 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 300 st |
| Lagersaldo | 65 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 50 st |
| Lagersaldo | 20 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |