Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Dam |
| Material | 95% bomull, 5% elastan |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Tvätta med liknande färger, Använd inte mjukgörande medel, Stryk inte direkt på tryck |
| Textilvikt | 160 g/m² |
| Bruttovikt | 0.138 kg |
| Nettovikt | 0.1242 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.21 kg |
| Bruttovolym | 0.00059 m³ |
| Nettovolym | 0.0005 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05977 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.9 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 96 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 50 st |
| Lagersaldo | 470 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 100 st |
| Lagersaldo | 531 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 150 st |
| Lagersaldo | 506 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 50 st |
| Lagersaldo | 279 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 100 st |
| Lagersaldo | 103 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |