Praktiska och smarta väskor som är designade för att förenkla vardagen.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtryck | 3,68 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 420D av Polyester |
| Storlek | 42 x 33 x 7 cm |
| Förpackning | 4st |
| Bruttovikt | 3kg |
| Vikt | 2,85kg |
| Förpackning | 35x44x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159557913 |
| GPSR-Information |
Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.caselogic.com/nl-be/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 198 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |