Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.460 x 0.460 x 0.440 M |
| Längd | 31 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Grossvikt | 0.477 kg |
| Nettovikt | 0.422 kg |
| Volym | 0.093 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941056473 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 498 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |