Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Material | 100% polyester med PU stöd och PU beläggning |
| Storlek | 53x31x28 cm |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.7125 kg |
| Nettovikt | 0.64125 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10.26 kg |
| Bruttovolym | 0.00456 m³ |
| Nettovolym | 0.0041 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.072 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 11.4 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 861 st |
| Lagersaldo inkommande 20260615 | 495 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |