Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Material | Non woven 95g och 600D polyester |
| Storlek | 29x18x42 cm |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.27 kg |
| Nettovikt | 0.27 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.8 kg |
| Bruttovolym | 0.0016 m³ |
| Nettovolym | 0.022 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 11.8 kg |
| Förpackning | 40 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 908 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |