| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 0,15 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | LITAUEN |
| Material | TPU plast |
| Storlek | 38 x 3 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 37x46x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159580775 |
| GPSR-Information |
RFX + Care international A/S. Gammel Strandvej 22B 2990 Niva Denmark info@rfxcare.com |
| Certifikat | BSCI,SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2836 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |