Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 45 x 48 cm |
| Material | Polyester |
| Tryckyta | Screen: 20 x 10 cm, Transfer: 10 x 6 cm, DTF Transfer: 10 x 6 cm |
| Vikt | 0.075 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8668 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |