Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.350 x 0.245 x 0.185 M |
| Längd | 18.5 cm |
| Bredd | 12.5 cm |
| Grossvikt | 0.239 kg |
| Nettovikt | 0.229 kg |
| Volym | 0.016 M3 |
| Material | TPE |
| EAN | 8719941056442 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3 |
| 20260529 | 2440 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |