Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 50 x 19 x 43,5 cm |
| Material | Rostfritt stål, Bomull |
| Tryckyta | Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 10 x 10 cm |
| Vikt | 2.638 kg |
| Antal per innerlåda | 4 |
| Antal per ytterlåda | 4 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 902 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |