Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.450 x 0.405 x 0.385 M |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 20.5 cm |
| Grossvikt | 0.097 kg |
| Nettovikt | 0.073 kg |
| Volym | 0.070 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941048652 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 60 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| 20260519 | 5498 |
| 20260526 | 4020 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |