| Storlek | 6.1 x 6.1 x 24 x ø 6.8 cm |
| Vikt | 119g |
| Tryckyta | 25 x 60 mm |
| Material | HDPE |
| Ursprungsland | NLD |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Bisfenol A-fria material används |
| GPSR-Information |
|
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 549 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om
produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris/st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |